Autorizovaní odborníci

Hledáte Repair Care certifikovaného odborníka ve vašem okolí? Níže jsou uvedeny kontaktní údaje všech vyškolených společností a jejich řemeslníku v České Republice.

Vydáváme certifikát na opravy dřeva Repair Care Systémem.
Naše hlavní strategie je nejenom kvalita výrobků, ale také celého procesu opravy dřeva. Protože je velice důležité provést kvalitní školící program, je také důležité, abychom Vám přestavili společnosti, za které ručíme, že ovládají správnou aplikaci Repair Care systémů na opravy dřeva.

Naším cílem je spokojenost řemeslníka a také zákazníka!
Jako jediní na trhu chceme zvýšit kvalitu služeb českých řemeslníků, aby se dostali na lepší úroveň provedení oprav (a tím budou i lépe placeni). Často se stane, že za opravy řemeslní nemůže ručit s jistotou, a tím pádem je jeho práce zákazníkem podceněna.

Garantujeme význam školení.
Na základě zkušeností jsme si jisti, že s naší soupravou, pokud je správně použita, dojede ke špičkové trvalé kvalitě opravy, která zvýší spokojenost zákazníka a odborníka. Abychom udrželi kvalitu školení, vydáváme certifikáty na dobu určitou (4 roky), po které odborník projede obnovujícím kurzem technologie a souprav pro opravy dřeva. Pro každou vyškolenu společnost uvádíme jméno a platnost certifikátu jejich řemeslníků.

Společnosti (živnostníci), které jsme prozatím proškolili, jsou: 


 
 

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.