Specialisté na trvalé řešení oprav

Repair Care má dlouhou tradici ve výrobě originálních speciálních tmelů a nátěrů určených pro opravy dřevěných rámů, oken, dveří a všech dalších truhlářských výrobků či komponentů v historických i soudobých budovách.

Repair Care definuje nový standard v oblasti renovace a repasování dřeva, který je určen pro restaurátory, truhláře a řemeslníky v oboru. Tato vysoce profesionální technologie si konečně našla cestu i do Česka - nabídne dosud nevídanou škálu velice jednoduchých a účinných řešení a umožní českým řemeslníkům poskytování nových služeb v oblasti renovace a oprav dřeva a dřevěných výrobků a také větší spokojenost pro jejich zákazníky.

Moto naší společnosti je trvalá kvalita oprav, která prodlouží věk dřeva a dlouhodobě sníží náklady na údržbu a eliminuje další opravy.

Repair Care je původně z Holandska, a je úspěšně zastoupena v Anglie, Německu, Belgie, Novém Zélandu, a Japonsku.

Všechny naše výrobky jsou testované a certifikované systémem:

“Mnozí nás znají pro naše vysoce kvalitní produkty, my však děláme víc.
Edukujeme a trénujeme ročně přes tisíc malířů, truhlářů a řemeslníků v Nizozemsku a také se specializujeme na oblast projektového řízení v oblasti renovace a rekonstrukce dřevěných částí bytových prostor a památek. Spolu s vysoce motivovaným týmem profesionálů se neustále snažíme vymyslet konstruktivní inovace.”

Jos van den Berg
GENERÁLNÍ MANAŽER