Osvědčená kvalita

“Opravy dřeva systémem DRY FIX ® / DRY FLEX ® 4 splňuje všechny požadavky kvality a trvanlivosti opravy. Proto jej lze doporučit jako vhodný produkt pro použití při opravách,a to jak tmelením poškozené části , tak i spojováním náhradnim kusem dřeva”

TNO
Institut aplikace vědeckého výzkumu

Uvádíme Vám zde některé z institucí, které Repair Care soupravu testovaly a schválily.

IFT - Institut pro technologie oken (Institut fur Fenster Technik)
www.ift-rosenheim.com

IFT Rosenheim je mezinárodně působící vědecký poskytovatel služeb pro výrobce oken, fasád, skla, průmyslových ,komerčních dveří a vrat, včetně jejich příslušenství. IFT Rosenheim provádí zkoušky vhodnosti použití stavebních prvků a různých materiálů v závislosti na oblasti jejich použití. V této souvislosti výzkumný ústav provádí testovani oken, fasád, stavebního materiálu a skla.

Originální report a pokyny testování ke stažení zde.

COT - Institut pro nezávislé poradenství a testovani stavebního (natěračského) materiálu
www.cot-nl.com

COT je nezávislá organizace s více než 70 letou zkušeností, specializující se na nátěry, ochranu proti korozi, a údržbu budov atd. Mezi její prvořadé úkoly patří testování, poradenství a kontrola kvality. Celkem se 30 odborníky a certifikací ISO 9001, je COT dobře vybaven pro provádění nezávislých inspekcí, vyšetřování a poradenstvi.

Originální report a pokyny testování ke stažení zde.


SKH - Nadace zkušebního střediska pro dřevo www.skh.org

Cílem SKH je řízení kvality v oblasti stavebnictví a těch sektorech, kde je používáno dřevo a výrobky pro opravy a ošetření dřeva. SKH se snaží dosáhnout vysoké urovně zpracování a ošetření dřeva, včetně používání certifikačních systémů mezinárodního dohledu. Hlavní činností SKH je vydávání certifikátů žadatelům, kteří splňují potřebné požadavky.

Originální report a pokyny testování ke stažení zde.

TNO - Institut aplikace vědeckého výzkumu www.tno.nl

TNO je nezávislá výzkumná organizace, jejíž odborné znalosti a výzkum významně přispívají ke konkurenceschopnosti podniků a organizací, kvalitě hospodářství i společnosti jako celku. Jedinečnou pozici lze přičíst TNO vzhledem k její univerzálnosti a schopnosti integrovat tyto znalosti.

Originální report a pokyny testování ke stažení zde.